تبلیغات
رئال مادرید
رئال مادرید

 

رئال مادرید مورینیو ، تیم تازه صعود کرده هرکولس را مغلوب کرد .

 رئال مادرید بازی خوبی  در برابر هرکولس ارائه نداد اما به لطف دو گل بنزما و گل دی ماریا توانست که جام آلیکانته را با کسب نتیجه 3-1 به خانه ببرد . تیم میزبان در نیمه اول پیش افتاد اما بازیکن فرانسوی با دو گل خوب خود را احیا کرد . اولین حضور اوزیل نیز با یک پاس عمقی فوق العاده برای دی ماریا همراه بود که به گل تبدیل نشد .

رئال مادرید در نیمه اول اصلا خودش نبود و اکثر توپها با حواس پرتی از دست می زفت و می توان گفت که این تیم هیچ حرفی برای گفتن نداشت .
مورینیو که برای این بازی به کریستیانو ف راموس و کاسیاس استراحت داده بود فقط به مسعود اوزیل دل خوش کرده بود . بازیکن آلمانی هنوز تا حد ایده آل خود فاصله دارد . هر چند که از پاس فوق العاده او برای دی ماریا که توسط بازیکن آرژانتینی به اوت رفت نمی توان به سادگی گذشت .
فقط کانالس تا حدی روی فرم بود و بقیه تیم کار خاصی انجام نمی دادند . توپ که اصلا به هیگوائین نمی رسید و زوج گاگو - خدیرا پر اشتباه ظاهر شد .   اشتباه آدان که توپ از میانه پاهایش رد شد موجب شد که تیم میزبان پیش بیفتد تا رئال مادرید با شکست به رختکن برود .  مربی پرتغالی تصمیم گرفت که در رختکن تیمش را دوباره احیا کن .
رئال مادرید در نیمه دوم با تغییراتی که مورینیو ایجاد کرد حسابی راه افتاد . روی حرکت فوق العاده گرانرو ،درخشش بنزما و دی ماریا و دو گلی که این بازیکن به ثمر رساندند موجب شد که مورینیو همچنان شکست ناپذیر باقی بماند .


هرکولس 1-3 رئال مادرید
بازیکنان رئال مادرید : آدان (دودک - 45) ، لاس ، آربلوا ، خوانان ، مارسلو ، گاگو ، خدیرا ، دی ماریا ، اوزیل ، کانالس و هیگوائین
گل ها : بنزما (81 و 55) ، دی ماریا (75)
داور : متئو لاهوز
تماشاگر : 13 هزار نفر
استادیوم : ریکو پرزارسال در تاریخ دوشنبه 1 شهریور 1389 توسط امیر حسین کاظمی
قالب وبلاگ