تبلیغات
رئال مادرید
رئال مادرید

 

مورینیو برنامه ویژه ای برای بازیساز آلمانی تیمش دارد .

مورینیو برنامه ویژه ای برای بازیساز آلمانی تیمش دارد .

شواهد حاکی از آن است که مورینیو سیستم اصلی خود برای فصل بعد را 1-3-2-4 انتخاب کرده است . سیستمی که این روزها در والدبباس آزموده می شود . رئال مادرید در برابر هرکولس برخی از یاران اصلی خود را ندارد اما در جام سانتیاگو برنابئو مطمئنا می توان رئال مادرید واقعی و همان تیمی که قرار است برابر مایورکا قرار گیرد را دید . مربی می خواهد که هم خوب بازی کند و هم برنده باشد که البته خوب بازی کردن مهم تر است چرا که هواداران در برنابئو این را دوست دارند .
شاید به همین دلیل اوزیل خریده شد تا در مرکز خط هافبک قرار گیرد و تمامی حرکات هجومی را رهبری کند .بازیکن ترکیه ای - آلمانی به عنوان مهاجم کاذب پشت هیگوائین و بین دو بازیکن کناریقرار  خواهد گرفت  و وظیفه باز کردن بازی و بازیسازی را به عهده خواهد داشت . اما وظایف دفاعی او نیز کم نخواهد بود و باید در مقابل هافبک های تیم مقابل قرار گیرد .
دیروز مورینیو لاس را در پست دفاع راست تست کرد و زوج خدیرا - ژآبی آلونسو را در خط دفاعی قرار داد ، در چپ و راست اوزیل هم پدرو لئون و کریستیانو قرار گرفتند .  تنها تردید تیم برای شروع لیگ ، تغییر جای کانالس با پدرو لئون است . اگر کانالس به جای پدرو لئون بیاید به سمت چپ می رود و کریستیانو در سمت راست قرار می گیرد .ارسال در تاریخ شنبه 30 مرداد 1389 توسط امیر حسین کاظمی
قالب وبلاگ