تبلیغات
رئال مادرید
رئال مادرید

 

مربی پر حاشیه و پرتغالی فوتبال تصمیم گرفته است این بار نام خود را در تاریخ باشگاه فوتبال رئال مادرید اسپانیا ثبت کند.

  این مربی که پیش از این دوران بسیار موفقی را در تیم های پورتو، چلسی و اینترمیلان سپری کرده و در این مدت به دو عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا رسیده است، اکنون می خواهد هت تریک خود را در تیم کهکشانی ها کامل کند.
 وی در یک کنفرانس خبری گفت: رئال مادرید توقعات بسیاری را ایجاد کرده است.
 مورینیو در مورد فشار وارد بر بازیکنان هم تاکید کرد: یک بازیکن باید در دقیقه آخر خسته شود نه در ابتدای بازی. به همین دلیل یکی از جلسات تمرینی را لغو کرده ایم تا بازیکنان فرصت بیشتری برای استراحت داشته باشند.
 این مربی در ادامه به دو فوق ستاره این تیم یعنی "کاکا" که نیمه نخست فصل را به دلیل مصدومیت از دست خواهد داد و "کریستیانو رونالدو" اشاره کرد که بعد از انتقال به رئال مادرید به عنوان گرانترین بازیکن جهان عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است.
 سرمربی جدید رئال مادرید اظهار داشت:عمل جراحی کاکا با موفقیت انجام شده است و هیچ سوال دیگری در مورد وضعیت کنونی او وجود ندارد. به عنوان مربی تیم نمی توانم برای افسوس خوردن به حال بازیکنان وقت تلف کنم. من بازیکنان دیگری هم دارم. فلسفه من این اجازه را نمی دهد که تردید یا ناراحتی به خود راه بدهم. من هیچ تردیدی در مورد توانایی کادر پزشکی تیم ندارم و تا وقتی کاکا نمی تواند بازی کند، در مورد او صحبت نخواهم کرد. اما رونالدو مشغول تمرین است و فکر می کنم از روش های من خوشش می آید. در زمین بازی کریستیانو، کریستیانو است و من مطمئنم که فصل خوبی را در پیش خواهد داشت.
 به گفته مورینیو، هر بازیکن جدیدی که قرار است قبل از پایان فصل نقل و انتقالات به سنتیاگوبرنابئو برود، قطعا باید بازیکن بزرگی باشد.
 وی افزود: من هرچه بخواهم، دارم، پس اگر کسی بخواهد به من هدیه ای بدهد، باید یک هدیه ویژه باشد. ریاست باشگاه یک ماه فرصت دارد در این باره فکر کند.
 آقای خاص همچنین از احتمال رفتن به آمریکا و مربیگری در تیم ملی فوتبال این کشور در آینده خبر داد و گفت که با گذشت زمان شاید این اتفاق بیفتد.ارسال در تاریخ شنبه 16 مرداد 1389 توسط امیر حسین کاظمی
قالب وبلاگ